Zwroty

Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Zwrotu należy dokonać na swój koszt.

 • Krok 1

  Pobierz, wydrukuj i uzupełnij formularz zwrotu

 • Krok 2

  Zapakuj zwracane produkty w pudełko lub foliopak wraz z formularzem zwrotu.

 • Krok 3

  Nadaj przesyłkę na adres:

  UlalaClothing

  Bronowska 52/9,

  03-995 Warszawa, Polska

Regulamin zwrotów i reklamacji

1. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki Kupujący ma prawo zwrotu, winien jest odesłać przesyłkę na podany wyżej adres wraz z wydrukowanym i uzupełnionym formularzem zwrotu.

2. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).

3. Zwrot nie przysługuje innym podmiotom gospodarczym, które na zakup towarów otrzymały fakturę VAT. Powyższe wyłączenie nie obejmuje przedsiębiorców na prawach konsumenta.

4. Sprzedający rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia zwrotu, warunkiem jest jednak dołączenie potwierdzenia zakupu do zwracanego towaru.

5. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ubrań wysyłanych do firmy za pobraniem, do innych punktów odbioru niż podany adres lub bez uprzedniego powiadomienia Sprzedającego o tym fakcie (telefonicznie lub mailem). Ponadto informujemy, że nie prowadzimy osobistego przyjmowania przesyłek pod wskazanym adresem.

6. Sposób opakowania oraz przewożenia towarów odsyłanych Sprzedającemu powinien odpowiadać ich właściwościom (odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towaru).

7. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

8. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową prosimy zgłaszać drogą elektoniczną na adres info@ulalaclothing.com.